INTENCJE MSZALNE: 5 — 11 VI 2017r. r.

Poniedziałek    5 VI:  Święto N.M.P. Matki Kościoła

g.  800       1)    Eugenię Kurek– i. wnuka Romana z żoną i Michałkiem

2)    Stefanię Prus – i. rodz. Sznelewskich

g. 1100        Ryszarda Lewandowskiego – i. siostry Krystyny z mężem

g. 1800   Na Cmentarzu: Za Zmarłych, których ciała spoczywają na naszym cmentarzu i w obrębie parafii

Wtorek –  6 VI

g.700         Danutę Lazarek

g.  1800    Mariannę Pijańską

Środa– 7 VI

g.700       1)    Stanisława Walewskiego – i. córki Anny z mężem

2)    Arkadiusza Narczyńskiego

g.  1800       Krystynę Burdelak – i. teściów Eugenii i Marka Durajów

Czwartek   8  VI

g.700       1)    Ryszarda Jarycha

2)    Janusza Bugajnego

g.1800Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

1)  Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2)   Leonarda Szmajdzińskiego – i. wnuka Mikołaja

Piątek –  9 VI

g.700            1)   Zygmunta Mielcarka w 2 rocz. śmierci

2)    Stanisława Wietrzycha

g.  1800  Eugenię Kurek – z racji urodzin int. córki z rodziną

Sobota  – 10 VI

g.700            1)   Ryszarda Lewandowskiego – i. chrześniaczki Ani

2)   Ryszarda Lewandowskiego – i. Jerzego z Ostrowa

g.  1800     1)    Edmunda Grzesiaka w 33 rocz. śmierci, Józefę Grzesiak i Edmunda Grzesiaka – i. Lucyny Bigdowskiej

2)  W intencji Jolanty i Macieja w 6 rocz. ślubu dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Piotrusia i Szymona

11  VI  uroczystość Najświętszej Trójcy

g.800           Hieronima Szymańskiego, Stefanię i Wacława Gawłowskich

g.1000         Za Parafian

g.1200     Janinę, Antoninę i Marcina Wojtaszków, Bronisławę i Antoniego Urbańskich

g. 1700      1)   Edwarda i Janinę Lintnerów

2)    Leonarda Szmajdzińskiego – i. syna Pawła z rodziną

3)    Marię Chojnacką

4)    Leonarda Ugornego

5)    Jana Urbańskiego

6)    Danutę Lazarek

8 VI

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Agnieszki. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta Andrzeja Dudy i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O dary Ducha Świętego
i szczęśliwe zdanie matury dla Aleksandry. O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla małżonków: Dominiki i Marka. O zdrowie dla Włodzimierza.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską, poległych w czasie II Wojny Światowej w walce z Niemcami i bolszewikami, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich a szczególnie w Katyniu i w okresie powojennym, Leona Janika, Kazimierę Bęcką, Leona Cieślaka, Kazimierza Judasza, Stanisława Nawrockiego, Zofię Dybioch, Józefa Gołębiowskiego, Halinę Aleksandrzak, Radosława Kąkola, Krystynę Szymczak, Jana Chwirałę, Krystynę Kwiatkowską, Bolesławę Klińską, Henryka Gawła, Stanisława Juszczaka,  Joannę Gralińską, Henryka Śmietańskiego, Tomasza Kwintę, Czesławę Garbacz, Zdzisława Rutowicza, Stefana Tylczyńskiego, Marię Chojnacką, Eugenię Kurek, Jana Ciepluchę, Radosława Głowinkowskiego, Danutę Lazarek, Arkadiusza Narczyńskiego, Leonarda Ugornego, Janusza Bugajnego, Ryszarda Jarycha, Jana Urbańskiego, Ryszarda Lewandowskiego, Teresę Korzepską, Stanisława Wietrzycha, Krzysztofa Chlebowskiego, Stefanię Prus, Stanisława Matysiaka, Józefa Markiewicza, Jerzego, Walerię i Stefana Witczaków, Krystynę Sałek, Martę Harendarz, Józefa Modławskiego i zm. z rodz. Stasiaków, Leonarda Szmajdzińskiego, ks. Macieja Dionizjaka, zmarłych w czyśćcu cierpiących.