INTENCJE MSZALNE: 29 II — 6 III 2016 r.

29 II

Kazimierza i Mariannę Demskich

5 III

1800

O Boże błogosł. dla Michalinki w 9 rocz. urodzin oraz dla prababciCzesławy z racji urodzin

1)   Wacława Bączyka – i. Jadwigi i Zdzisława Gruszków

2)   Kazimierza Judasza – i. żony

3)   Wandę Binkowską

Niedziela Wielkiego Postu

6 III

800    —1000

1200

1700

Mieczysława Nowaka w 1 rocz. śmierci

1)  za Parafian

2)    Tadeusza i Kazimierza Wróblewskich
3) Z racji 90 rocznicy urodzin Jana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosł. na dalsze lata i dla Najbliższych Jego sercu

Józefa, Mariannę Sztanderów, Leokadię i Stefana Stasiaków, Józefa Brodziaka

Kazimierza Sztanderę

3 III

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki. O pokój w Polsce, Europie i na świecie. O ratunek dla Asi Bibi i siłę wiary dla chrześcijan w krajach arabskich. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O Boże błogosławieństwo na rekolekcje parafialne.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską i zmarłych uczestników Powstania Warszawskiego, poległych w czasie II Wojny Światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich i w okresie powojennym, Stanisława Gralińskiego, Pawła Janiaka,    Jana i Apolonię Spieżów, Józefa Manię, Stanisławę Gruszkę, Mirosława Wiatrowskiego, Zenona Wojtaszka,  Mariannę Jakubczak, Eugenię Biegańską, Janinę Śmietańską, Stanisławę Jędrusiak, Janinę Krzywdę, Henryka Kujawę, Leona Janika, Józefa Bazelę, Bronisława Manię, Kazimierę Bęcką, Stefana Tułacza, Eleonorę Drzazgę, Ewę Krzywdę, Daniela Miągowskiego, Eugenię Kałach, Mirosława Korczyńskiego, Zofię Karolak, Genowefę Goławską, Bożenę Sztanderę, Zdzisława Foltyńskiego, Leona Cieślaka, Kazimierza Judasza, Józefę Jarych, Zdzisława Banasiaka, Stanisława Nawrockiego, Genowefę Dryjańską, Zdzisławę Salamon, Józefę Pawelec, Kazimierza Stępińskiego, Władysławę Zimną, Henryka Michalskiego, Mirosława Olejnika, Leonardę Marciniak, Jerzego Kołodzieja, Bronisława Bąka, Aleksandrę Rubas, Arkadiusza Modławskiego, Wiktorię, Józefa Mazurkiewiczów, Bronisławę Sibińską, zmarłych w czyśćcu cierpiących.