INTENCJE MSZALNE 8 – 14 II 2016 r.

8 lutego: Poniedziałek

14 lutego: I Niedziela Wielkiego Postu

godz.   800   -    Helenę, Michała Juszczaków, Stefanię i Pawła Klibrów

godz. 1000   -  Za Parafian

godz. 1200   -  1) Stanisława Wernera w 4 rocz. śmierci i Władysława Jabłońskiego

2)  O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry z racji 18 rocznicy urodzin

godz. 1630  -   Gorzkie Żale

-     Teresę i Mieczysława Smolarków

11 II

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki. O pokój w Polsce, Europie i na świecie. O ratunek dla Asi Bibi. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Bogusława Adamusa, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską i zmarłych uczestników Powstania Warszawskiego, poległych w czasie II Wojny Światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich i w okresie powojennym, Stanisława Gralińskiego, Pawła Janiaka,    Jana i Apolonię Spieżów, Józefa Manię, Stanisławę Gruszkę, Zofię Stępień, Mirosława Wiatrowskiego, Zenona Wojtaszka,  Mariannę Jakubczak, Eugenię Biegańską, Janinę Śmietańską, Stanisławę Jędrusiak, Janinę Krzywdę, Henryka Kujawę, Leona Janika, Józefa Bazelę, Bronisława Manię, Kazimierę Bęcką, Stefana Tułacza, Eleonorę Drzazgę, Ewę Krzywdę, Daniela Miągowskiego, Eugenię Kałach, Mirosława Korczyńskiego, Zofię Karolak, Genowefę Goławską, Bożenę Sztanderę, Zdzisława Foltyńskiego, Leona Cieślaka, Kazimierza Judasza, Józefę Jarych, Zdzisława Banasiaka, Stanisława Nawrockiego, Genowefę Dryjańską, Zdzisławę Salamon, Józefę Pawelec, Jerzego Kołodzieja, Zofię Skinder, Aleksandrę Rubas, Arkadiusza Modławskiego, Wiktorię, Józefa Mazurkiewiczów, Józefa Łańducha,  zmarłych w czyśćcu cierpiących.