INTENCJE MSZALNE: 12 — 18 X 2015 r.

12 X

Różaniec:1)   Stanisława Śniegułę, zm. z rodz. Świerków i Śniegułów

2) z podziękowaniem Matce Bożej za dar życia i zdrowia Patrycji z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Niej i rodziny.

13 X

Różaniec Fatimski.  1)  Edwarda i Eugeniusza Posiłków

2)  Marcina Kocembę

14 X

Tatianę Kubiak

Różaniec:   Jerzego Wojtaszka w 21 rocznicę śmierci

15 X

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

1) Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2) O Boże błogosł. dla Jadwigi z racji Imienin

16 X

Annę Pawlak

Różaniec: Janinę, Antoninę, Marcina Wojtaszków, Antoniego i Bronisławę Urbańskich

17 X

Hieronima Zawadzkiego

O Boże błogosł. dla nowoż.: Klaudii Tomczyk i Filipa Zielińskiego

O Boże błogosł. dla nowoż.: Joanny Pracowitej i Piotra Świdowicza

Różaniec: 1)    Marię Saganowską – i. męża z dziećmi

2)    Andrzeja Żurawika
(chrzest)

Niedziela XXIX

Okresu Zwykłego

18 X

Macieja Woźniaka w 3 rocz. śmierci – i. od wszystkich, którzy Go kochali

Za PARAFIAN
(chrzest)

Jerzego i Marię Janiaków

Różaniec:

Zenobię i Władysława Klibrów

15 X 2015

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki. O pokój w Polsce, Europie i na świecie. O Boże błogosławieństwo dla będącej w stanie błogosławionym Magdaleny i jej dziecka. O ratunek dla Asi Bibi. O Boże błogosławieństwo dla Pana Prezydenta i dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej. O powrót do zdrowia dla Bolesławy i Wioletty. O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi z racji Imienin.

za zmarłych: bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską i zmarłych uczestników Powstania Warszawskiego, poległych w czasie II Wojny Światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich i w okresie powojennym, Stanisława Gralińskiego, Stanisława Rogozińskiego, Pawła Janiaka, Grzegorza i zmarłych z rodz. Ciepluchów, Kazimierza, Helenę i Adama Kuszajewskich, Mieczysławę Frankiewicz, Piotra Kisielińskiego, Mariannę Albrecht, Franciszka Zimnego, Eugeniusza Matuszkiewicza,  Wacława Urbańskiego, Zofię Pogorzelec, Jana i Apolonię Spieżów, Józefa Manię, Leona Korzebskiego, Stanisławę Gruszkę, Mieczysława Nowaka, Zofię Stępień, Zofię Wojtysiak, Mirosława Wiatrowskiego, Zenona Wojtaszka, Annę Antczak, Grzegorza Łukaszczyka, Mariannę Jakubczak, Eugenię Biegańską,  Tadeusza Rajcę, Mariannę Manię, Zygmunta Mielcarka, Jolantę Muszalską, Andrzeja Żurawika, Władysławę Lipke, Janinę Śmietańską, Stanisławę Jędrusiak, Janinę Krzywdę, Henryka Kujawę, Elżbietę Stawiraj, Leona Janika, Józefa Bazelę, Bronisława Manię, Marię Śniegulę, Helenę, Józefa i Czesława Plotów, Stefanię i Adama Woźniaków, Kazimierę Kleczewską, Janinę Saganowską, Janinę Bazelę, Jadwigę, Franciszka, Teofila Piotrowskich, Janinę, Antoninę, Marcina Wojtaszków, Antoniego i Bronisławę Urbańskich, zmarłych w czyśćcu cierpiących.