Intencje Mszalne 23 VII - 29 VII 2012

2)  †  Henryka Reźniczaka – i siostry Zofii z rodziną

Wtorek  24.07.

g.  700   —   Nie ma Mszy św.
g.  1800  —  W intencji Anny z okazji 86 rocznicy urodzin z prośbą o Boże błogosł.

Środa  25.07.  Św. Krzysztofa

g.
1800   —  1) Za Kierowców i o bezpieczeństwo na drogach. Błogosławieństwo Kierowców i pojazdów

2)   Krzysztofa Nosala – i. mamy i brata z rodziną

Czwartek  26.07.  Odpust Św. Anny

g.    800  —    Irenę Adamkiewicz w 1 rocz. śmierci

g.    1000      Annę i Stanisława Zimnych, rodzinę Zimnych i Dziedziców

g.  1200    Za Parafian

g.  1800   —   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego.

Piątek  27.07.

g.  1800   —  †  Janinę, Zygmunta i Zofię Zimnych

Sobota  28.07.
g.
700   —   Nie ma Mszy św.

g.  1800   —  1)  †  Janinę, Władysława, Włodzimierza Małeckich, Józefa Witczaka

2)  †  Teresę Zarzycką

(chrzest)

XVII NIEDZIELA Zwykła  29.07.

g.    800  —    Zdzisława Kadzidłowskiego – i. córki Emilii z rodziną

g.    1000    Za Parafian

(chrzest)

g.  1200      Helenę Urbaniak – i. chrześniaczki Grażyny z rodziną

g.  1700   —   †  Michała Bęckiego i Jego Mamę Dorotę w 9 rocz. śmierci

Czwartek  26 VII 2012 r.
godz. 1800 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

INTENCJE OGÓLNE: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za Ofiarodawców na remonty naszej świątyni i o Boże błogosławieństwo w prowadzonych pracach. O cierpliwość w chorobie i powrót do zdrowia dla ks. Hieronima, Barbary, Melanii i Anity. O Boże błogosławieństwo dla pielgrzymów Grupy Oliwkowej, w int. Grupy O. Pio.

ZA ZMARŁYCH: bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego oraz kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Zygmunta Durczyńskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Stanisława Kubickiego, Mariana Marguża, Władysława Olejniczaka, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz – Gadkowską, poległych w czasie II wojny światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych i łagrach sowieckich, Stanisławę Śmietańską, Józefa Bednarka, Janinę Wojtaszek, Mariannę Kobyłkę, Justynę Marchwacką, Janinę Marchwacką, Krzysztofa Króla, Władysława Janika, Krzysztofa Nosala, Józefa Jakubczaka, Przemysława Brońsia, Aleksandra Korzeniowskiego, Wacława Janiaka, Pelagię Mazurowską, Kazimierę Borowiak, Grzegorza Dziedzica, Arkadiusza Modławskiego, Sławomira Ślusarza, Wandę Zimną, Michała Janiaka, Leokadię Kałużną, Mariana Henka, Teresę Juszczak, Bożenę Porzucek, Józefa Grzegorka, Marię Kalupa,  Danielę Błażejewską, Marka Klińskiego, Eugeniusza Lintnera, Zbigniewa Rajcę, Mariannę Prus, Mariannę Okuniewską, Ryszarda Karalusa, Józefa Chojnackiego, Józefa Zimnego, Janinę Twardowską, Grzegorza Płóciennika, Ricardo Kalenska, Józefa i Józefę, Walerię i Stanisława, Jana, Annę i Ryszarda Czamarów, Kazimierza Demskiego, Helenę, Kazimierę i Mariannę Nerki, Wandę Biernat, Zofię i Józefa Zawieruchów, Stefanię Mojsa, Marię Daniłowicz, Helenę i Stefana Andrzejaków, Zbigniewa Dziedzica, Annę Ochlik, Helenę i Jana Tomaszewskich, Mariannę, Kazimierza i Jerzego Urbańskich, Józefa Biegańskiego, Alfredę i Stefana Cieślaków, Felicję i Jana Marszałków, Irenę Nurkowską, Leokadię i Józefa Lubeckich, Helenę, Kazimierę i Mariannę Nerki, Weronikę Kędzierską, Alicję Żulicką, Józefa i Helenę Kujawów, Kazimierę i Leona Żulickich, Annę i Konstantego Zimnych, Sabinę Drobnik, Natalię Szymczak, Ryszarda Kicińskiego, Stefana Augustyniaka, Adama Sorokę, Stefana Nosala, Mariana i Annę Bonysiaków, Stanisława Knopa, Andrzeja Pogorzelca, Stanisławę i Józefa Podkowskich, Mariannę i Andrzeja Przepiórków, Helenę Żarnecką, Antoninę i Jana Kusiów, Dorotę i Michała Stanisławskich, Leokadię i Jana Szczepaniaków, Stefana Wysotę, Józefa Kowalskiego, r. Kowalskich, Jeziornych i Kazusiów, Stefana Litwę, Jerzego Sporeckiego, Mariannę, Franciszka, Katarzynę i Józefa Juszczaków, Stanisławę, Nepomucena, Jana, Krystynę, Mieczysława Michalaków, Stanisławę i Józefa Chwirałów, Mirosława Wanata, Mariannę Gunera, Stanisława Kościelaka, Bronisławę i Rafała Nowickich,   za zmarłych w czyśćcu cierpiących.