INTENCJE MSZALNE: OKTAWA WIELKANOCY 6 — 12 IV 2015r.

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy  – 6 IV

g.  800              Ryszarda, Antoniego i Rozalię Klibrów

g.  1000           Mariannę Albrecht

g.  1200           Stanisława, Eugenię i Józefa Klibrów

Wtorek w Oktawie Wielkanocy   7  IV

g.  700            Nie ma Mszy św.

g.  1800       1)    Pawła Dudka – i. rodz. Woźniaków, Stawskich i Sobkowskich

12  IV  Niedziela II Wielkanocna święto Miłosierdzia Bożego

g.  800            Alicję Żulicką

g.  1000         1) Za Parafian

2) Eugeniusza Matuszkiewicza – i. rodz. Plichtów z Brończyna                                                                       (chrzest)

g.  1200           Józefa Rubasa i zm. z rodziny Rubasów

g. 1700                           Aleksandra Pilarczyka – i. żony i córek

9 IV 2015

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki, Eugenii, Janiny, Kamili. O dar wiary dla Krzysztofa. O pokój w Polsce, Europie i na świecie. O zdrowie dla Grzegorza i błogosławieństwo dla dzieci.

za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz-Gadkowską, poległych w czasie II Wojny Światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich i w okresie powojennym, Grażynę Gołębiowską, Leszka Gibusa, Jana Juszczaka, Zofię Łańduch, Józefa Chojnowskiego, Jana Dulasa, Stanisława Gralińskiego, Jadwigę Wolf, Mieczysława Łańducha, Wandę Tylczyńską, Stanisława Rogozińskiego, Pawła Janiaka, Grzegorza Ciepluchę, Helenę Kuszajewską, Adama Kuszajewskiego, Zofię Słowińską, Mieczysławę Frankiewicz, Piotra Kisielińskiego, Mariannę Albrecht, Mariannę Miluśką, Franciszka Zimnego, Eugeniusza Matuszkiewicza, Józefa Klimka, Wacława Urbańskiego, Zofię Pogorzelec, Jana i Apolonię Spieżów, Józefa Manię, Eugeniusza Marszała, Leona Korzebskiego, Grzegorza Frankiewicza, Ryszarda Krzywdę, Stanisławę Gruszkę, Mieczysława Nowaka, Bronisława Strycharskiego, Jana Marciniaka, Zofię Stępień, Zofię Wojtysiak, Mirosława Wiatrowskiego, Zenona Wojtaszka, Annę Antczak, Grzegorza Łukaszczyka, Mariannę Jakubczak, Ireneusza Jamroziaka, Helenę, Józefa i Czesława Plotów, Stefanię i Adama Woźniaków, Józefa i Józefę Szychta, Martynę Woźniacką, Barbarę Leśniewską, Stanisława Michalskiego, Romana Królaka, Mariannę Staniszewską, Józefę Grzesiak, zmarłych w czyśćcu cierpiących.