INTENCJE MSZALNE 11 — 17 VIII 2014 r.

11. 08.

Edmunda i Tomasza Marszałów – i. żony z dziećmi

12. 08.

13. 08.

Franciszek Wolf

Różaniec Fatimski

14. 08.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

1)  Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2)    Sylwestra Klibra

Msza św. z uroczystości Wniebowzięcia N.M.P.

Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Piątek

15. 08.

800

1000

1200

1700

Mariannę i Pawła Jaśkiewiczów

Za Parafian i Ojczyznę

rodz. Gawłów i Klibrów

Teresę Wietrzych, Wiktorię Pogorzelec, Jana i Zenona Gruszków

16. 08.

1)   Mieczysława Salamona

2)    Jadwigę Salamon

Stanisława Jakubczaka – int. żony i synów

Niedziela Zwykła

17. 08.

800

1000

1200

1700

Mariannę i Franciszka Juszczaków, Stanisławę i Nepomucyna Michalaków, Stanisławę i Józefa Chwirałów

Za Parafian

Michała Świeca

Grażynę Bartczak w 4 rocznicę śmierci

14 VIII

2014 r.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencje ogólne: O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za Ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo  dla Agnieszki, Eugenii, Marii, Grażyny, Leszka i Krzysztofa. O Boże błogosł. dla żyjących uczestników Powstania Warszawskiego. O Boże błog. dla Grupy Oliwkowej i jej Przyjaciół.

Za zmarłych:bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego oraz kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Ku­rzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz – Gadkowską, poległych w Powstaniu Warszawskim
i w czasie II wojny światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych, łagrach sowieckich i w okresie powojennym, Michała Janiaka, Jerzego Witczaka, Józefa Manię, Józefa Króla, Krzysztofa Króla, Antoniego Wardziaka, Tadeusza Śledzia, Apolonię Spież, Andrzeja Stawiraja, Jana Stępnia, Franciszka Wolfa, Andrzeja Pływaczyka, Grażynę Gołębiowską, Józefa Tułacza,  Weronikę Wierzbicką, Bronisławę Matysiak, Józefa Gonerę, Beatę Gruszkę, Henryka Tułacza, Leszka Gibusa, Jana Juszczaka, Alfonsa Brodziaka, Piotra Prusa, Barbarę Kostowską, Zofię Łańduch,  Sabinę Bruś, Józefa Chojnowskiego, Jana Dulasa, Ignacego Bukowskiego, Zygmunta Salamona, Tadeusza Aniołowskiego, Stanisława Gralińskiego, Eugeniusza Grzesiaka, Jadwigę Wolf, Mieczysława Łańducha, Janinę Durdeń, Wandę Tylczyńską, Ricardo Kalenska,  Ewę Drobnik,  Józefa i Józefę, Walerię, Stanisława, Stanisławę, Jana, Annę i Ryszarda Czamarów, Kazimierza Demskiego, Helenę, Kazimierę i Mariannę Nerki, Wandę Biernat, Zofię i Józefa Zawieruchów, Stefanię Mojsa, Marię Daniłowicz, Helenę i Stefana Andrzejaków, Zbigniewa Dziedzica, Annę Ochlik, Helenę i Jana Tomaszewskich, Marię, Kazimierza i Jerzego Urbańskich, Józefa Biegańskiego, Alfredę i Stefana Cieślaków, Felicję i Jana Marszałków, Irenę Nurkowską, Leokadię i Józefa Lubeckich, Weronikę Kędzierską, Alicję Żulicką, Annę, Józefa i Helenę Kujawów, Kazimierę i Leona Żulickich, Annę i Konstantego Zimnych, Sabinę Drobnik, Ryszarda Kicińskiego, Stefana Augustyniaka, Marię Sadowską, Mariannę Kralińską, Stanisława Augustyniaka, Stefana i Krzysztofa Nosalów, Mariana i Annę Bonysiaków, Janinę Przybylską, Andrzeja Pogorzelca, Stanisławę i Józefa Podkowskich, Marię i Andrzeja Przepiórków, Antoninę i Jana Kusiów, Dorotę i Michała Stanisławskich, Antoniego Szczota, Anielę Felisiak, Leokadię i Jana Szczepaniaków, Stefana Wysotę, rodz. Kubisiaków i Malinowskich, Mariannę, Franciszka, Katarzynę i Józefa Juszczaków, Stanisławę, Nepomucena, Jana, Krystynę, Mieczysława Michalaków, Stanisławę i Józefa Chwirałów, Macieja Woźniaka, Annę i rodz. Jabłońskich, Józefa Grzegorka, Mariannę i Zygmunta Andrzejewskich, Leonardę i Wacława Janiaków, Mieczysławę i Józefa Ludwiczaków, Wandę, Jana, Renatę, Władysławę i Józefa Zimnych, Stefanię i Aleksandra Góreckich, Danutę Łukaszczyk, Edwarda Wargę, Mirosława Wanata, Janinę Jakubczak, Jana Przybyła, Jerzego Bałwasa, Helenę Kuszajewską, Wojciecha Kopytka, Genowefę Możowską, Helenę Andrzejewską, zm. w czyśćcu cierpiących.