INTENCJE MSZALNE: 19 — 25 VIII 2024 r.

19 VII

Edwarda Bilskiego – int. brata Stanisława z rodziną

Nie ma Mszy św.

20 VII

Mariana Jaszczyńskiego – int. rodz. Tokarków

Stefanię Cichowicz   int. siostrzenicy Marioli z rodziną

21 VII

Mariannę i Józefa Filipiaków

W intencji Janiny Szmajdzińskiej z racji 91 rocznicy urodzin

22 VIII

Nie ma Mszy św.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

23 VIII

Jana Radzimskiego

W intencji w czyśćcu cierpiących

24 VIII

Mariana Jaszczyńskiego – int. pracowników Z.P.H.U Omega

O Boże błogosł. dla nowoż.:
Pauliny Jasiorskiej i Jakuba Potasiaka

O Boże błogosł. dla nowoż.: Małgorzaty Wszędybył i Piotra Wardęgi

Janinę i Klemensa Krawczykowskich, Barbarę Kujawę

XXI

Okresu Zwykłego

25 VIII

Jarosława Sikorę – int. Sylwestra z żoną

Za PARAFIAN

Franciszkę, Mariannę, Wacławę, Stefanię Przyjaznych

Pawła Janiaka w 10 rocznicę śmierci

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
Czwartek 22 VIII 2024, godz. 1800

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii i z diecezji. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny. O pokój na Ukrainie i w Ziemi Świętej oraz by nie doszło do wojny nuklearnej. O Boże błogosławieństwo dla Piotra i jego Najbliższych, dla Anny i Andrzeja. O zdrowie dla Włodzimierza, Przemysława. O Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży na czas wakacji. O pokój w rodzinie, wzajemne zrozumienie i wybaczenie oraz szczęśliwy przebieg stanu błogosławionego i narodziny Oli.
O pomyślne rozstrzygnięcie sprawy sądowej.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Edwarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Eugeniusza Pawlickiego, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego,  Jacka Paczkowskiego, Waldemara Machowicza, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Leona Baszczyńskiego, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, Jana Dwojackiego, Seweryna Rosika, Stanisława Witka, Roberta Olejnika, Zdzisława Pawlaka, Franciszka Cieślaka, Mirosława Rapcię, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych

Wandę i Mieczysława Klibrów, Ignacego, Helenę, Juliana Łukaszczyków, Danutę Bartosik, Pawła Kobierskiego, Ryszarda i Elżbietę Jaśkiewiczów, Bronisława Chojnackiego, Dorotę, Michała, Kazimierę i Edwarda Bęckich, Marię i Jana Burzyńskich, Stanisława Janiaka, Aleksandrę Powolną, Antoniego Gryczyńskiego, Danutę Kliber-Stasiak, Franciszka i Genowefę Zimnych, Józefa Krobskiego, Stanisława Zimnego, Marię i Józefa Tułaczów, Sylwestra Szymczaka, Wacława Kudasia, Dariusza Rasiewskiego, Marię Teresę i Stanisława Matysiaków, Urszulę Gonerę, Wiesława i Teresę Juszczaków, Stefanię i Macieja Okuniewskich, Jadwigę Pilas, Zofię i Zdzisława Grzelaczyków, Mariana i Stanisławę Cieślaków, Zdzisława Gibusa, Jana Zimnego, Marka i Krzysztofa Bogaczyńskich, Henryka Andrzeja Żebrowskiego, Aleksandrę i Zygmunta Zimnych, Reginę i Jerzego Gierlicza, Czesławę, Edwarda, Macieja Sowów, Zdzisławę Tondowską, Agnieszkę Korzeniewską, Jadwigę Ciuruś, Jadwigę Janiak, Beatę Matusiak, Iwonę Gruszkę, Jana Radzimskiego, Kazimierza Dymnego, Ewę Gielezy, za oczyszczających się w czyśćcu.