INTENCJE MSZALNE: 18 XII— 25 XII 2022 r.

INTENCJE MSZALNE 18.12.2023r. - 24.12.2023r.

PONIEDZIAŁEK 18.12.2023r.

+ Irenę Piwowarczyk - int. wnuka Tomka z dziećmi

17.00

+ Jadwigę Rektor - int. wnuczki Marty z mężem Krzysztofem i prawnukami Aleksandrą i Stanisławem

WTOREK 19.12.2023 r.

+ Bronisława Chojnackiego - int. syna Pawła z żoną Agnieszką i córkami

+ Krystynę Dużą - int. Anny Litwy i rodz. Joli i Pawła Maciejaków

ŚRODA 20.12.2023 r.

7.00

1) + Zdzisławę Miś - int. bratowej Anny Gawłowicz i Marzeny Kozłowskiej z rodziną

2) + Bronisławę Suską - int. wnucząt: Marty, Karoliny i Mateusza z żoną

+ Dariusza Bociana

CZWARTEK 21.12.2023 r.

07.00

1) + Jerzego Karolaka - int. córki Urszuli z mężem

2) + Marię Burzyńską - int. wnuka Jacka z rodz.

INTENCJA Z NABOŻEŃSTWA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

PIĄTEK 22.12.2023 r.

07.00

1) + Krystynę Żurawik - int. córki Honoraty z Marią i Bartkiem

2) + Annę Gawłowicz - int. Haliny i Jana Prusów

17.00

+ Zdzisława Zielińskiego w 2r. śm., Leszka i Mariannę Albrechtów, Antoninę Zielińską

SOBOTA 23.12.2023 r.

06.00

1) + Bożenę Stefaniak, Joannę i Mariana Maniów

2) + W int. dusz w czyśćcu cierpiących

18.00

1) Z okazji 18r. urodzin Karoliny z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

2) + Izabelę Türk w 3r. śm.

IV NIEDZIELA ADWENTU 24.12.2023r.

8.00

1) + Mariannę, Franciszka i Marka Juszczaków, Stanisławę i Nepomucyna Michalaków, Stanisławę, Józefa i Jana Chwirałów

2) + Ewę Śniegułę z racji im.

10.00

ZA PARAFIAN

12.00

+ Leonardę, Stefana, Mariannę, Stefana, Henryka Ugornych

NIE MA MSZY ŚW.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

25.12.2023r.

22.00

I PASTERKA ZA PARAFIAN

00.00

II PASTERKA ZA PARAFIAN

8.00

NIE MA MSZY ŚW.

10.00

+ Radosława Kąkola i jego rodziców Janinę i Władysława oraz teściów Teresę i Eugeniusza Marszałów

12.00

+ Mariannę i Wincentego Tomaszewskich

+ Stanisława, Kazimierza, Marka i Krzysztofa Gąsiorowskich

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

21.12.2023r. 17:00

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii i z diecezji. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny i rządzących krajem. O pokój na Ukrainie, i w Ziemi Świętej oraz by nie doszło do wojny nuklearnej. O Boże błogosławieństwo dla Piotra i jego Najbliższych. O zdrowie dla Włodzimierza, Danuty, Jolanty, Krystiana, Wandy. O pomyślne załatwienie spraw urzędowych i sądowych. O Boże błogosławieństwo dla Dariusza i jego rodziny oraz dla Tobiasza, jego rodziców i dziadków.

Za zmarłych:

Ojca świetego Benedykta XVI, bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Edwarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Eugeniusza Pawlickiego, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Jacka Paczkowskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, Jana Dwojackiego, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych:

Wojciecha Łańducha, Grzegorza Prętczyńskiego, Krzysztofa Judasza, Ewę Śniegułę, Jacka Mazurowskiego, Daniela Kupczyka, Janinę Wiertelak, Józefa Tułacza, Wandę i Mieczysława Klibrów, Ignacego, Helenę, Juliana Łukaszczyków, Michała Trawczyńskiego, Marię i Józefa Ubycha, Henryka Karskiego, Joannę i Stanisława Płócienników, Zofię i Zygmunta Wdowczyków, Danutę Bartosik, Pawła Kobierskiego, Marię i Jana Marciniaków, Elżbietę Fibigier, Jerzego Cieślaka, Stanisławę Wangę, Zygmunta i Emilię Majchrzaków, Ryszarda i Elżbietę Jaśkiewiczów, Jerzego Wardęgę, Bronisława Chojnackiego, Zdzisławę i Mieczysława Miś, Bronisławę i Stanisława Suskich, Jerzego Karolaka, Dorotę, Michała, Kazimierę i Edwarda Bęckich, Marię i Jana Burzyńskich, Krystynę Żurawik, Annę i Stefana Gawłowiczów, Janinę i Kazimierza Szadkowskich, Jana Rybkę, Barbarę, Marka, Antoniego Stępniewskich, Józefa i Arkadiusza Stempniewskich, Stanisława Janiaka, Jadwigę i Józefa Ptaków, Kazimierę Szewczuk, Zygmunta Sorokę, Aleksandrę Powolną, Włodzimierza Witczaka, Walentynę i Józefa Fibigierów, Beatę Grzegorczyk, Stefana Feliksiaka, Antoniego Gryczyńskiego, Jadwigę Ciuruś, Jadwigę Janiak, Beatę Matusiak, Krystynę i Stanisława Nawrockich, Janinę Jasińską, Zofię, Stefana, Józefa Frankiewiczów, Krystynę Dużą, za oczyszczających się w czyśćcu.