INTENCJE MSZALNE: 22 V— 28 V 2023 r.

INTENCJE MSZALNE 22.05.2023r. - 28.05.2023r.

PONIEDZIAŁEK 22.05.2023r.

Nie ma Mszy św.

1) + Antoninę Zielińską - int. syna darka z żoną Renatą

2) + Mirosława Perskawca

WTOREK 23.05.2023 r.

1) + Czesławę Witczak

2) + Janinę Wiertelak

3) + Halinę Lintner

+ Iwonę Gruszkę z okazji imienin - int. męża i córek z rodzinami

ŚRODA 24.05.2023 r.

1) + Tomasza Banaszyńskiego

2) + Józefa Tułacza

3) + Wandę Kliber - int. chrześniaczki Moniki z rodziną

+ Józefa Ugornego w 15r. śm.

CZWARTEK 25.05.2023 r.

1) + Jasia Woźniaka - int. babci Danieli

2) + Marka Frydrychowicza - int. Zarządu i pracowników firmy „Conect”

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

PIĄTEK 26.05.2023 r.

1) + Juliana Łukaszczyka

2) + Michała Trawczyńskiego - int. chrzestnej z rodziną

3) + Henryka Karskiego - int. syna Mateusza

1) + Iwonę Gruszkę - int. córek

2) + Krystynę Nawrocką - int. p. doktor Elżbiety Kawala z rodz.

SOBOTA 27.05.2023 r.

1) + Jacka Mazurowskiego

2) + Lucjana Banasiaka - int. Marzeny Wietrzych z dziećmi

3) + Joannę Płóciennik - int. syna Marka

+ Janinę i Klemensa Krawczykowskich, Barbarę Kujawę

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. 28.05.2023r.

1)+ Anielę i Józefa Zepów

2) W intencji modlących się przy figurce Maryi na ul. Poniatowskiego i zmarłych którzy w minionych latach trwali tam na modlitwie

I KOMUNIA ŚWIĘTA

1) W intencji dzieci i ich rodzin

2) + Hanię Bugajną i Jasia Woźniaka

1) + Tomasza i Aleksandra Korzeniowskich

2) O Boże bł. dla Stasia w 5r. ur. i jego brata Juliana

1) + Wacława Sztanderę - int. żony i dzieci

2) + Władysławę Dłubak - int. Marioli i Andrzeja Smolarków

NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

CZWARTEK 25.05.2023R. 18:00

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny i rządzących krajem. O pokój na Ukrainie, by nie doszło do wojny nuklearnej. O zdrowie dla Włodzimierza, Amelki, Andrzeja, Jolanty, Małgorzaty. Dziękczynna za życie Hani z prośbą o radość wieczną dla zmarłych z jej rodziny. O Boże błogosławieństwo dla Piotra i jego Najbliższych. O powołania kapłańskie i zakonne w naszej diecezji. O uratowanie małżeństwa Angeliki i Mateusza, małżeństwa Anny.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Edwarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Eugeniusza Pawlickiego, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych:

Danutę, Wacława, Małgorzatę Figiel, Wojciecha Łańducha, Marka Gąsiorowskiego, Grzegorza Prętczyńskiego, Krzysztofa Judasza, Kazimierę i Mariana Mazurowskich, Józefa, Jana, Józefa, Mariannę Maniów, Kazimierza i Mieczysławę Frankiewiczów, Józefa Juszczaka, Dawida Małeckiego, Krzysztofa Kobyłkę, Stanisława Małeckiego, Mariannę i Mieczysława Kocembów, Ewę i Daniela Krzywdów, Jadwigę, Jana Galewiczów, Ewę Śniegułę, Stanisława Juszczaka, Zofię i Henryka Karolaków, Kazimierę, Mieczysława, Beatę Gruszków, Weronikę i Leona Salamonów, Jacka Mazurowskiego, Jolantę Iciaszek, Tadeusza Powolnego, Daniela Kupczyka, Stanisława Wójcickiego, Jadwigę i Czesława Plotów, Mirosława Perskawca, Stefanię Stobienię, Grzegorza Przepiórkę, Czesławę Witczak, Janinę Wiertelak, Halinę i Zygmunta Lintnerów, Tomasza Banaszyńskiego, Józefa Tułacza, Wandę i Mieczysława Klibrów, Ignacego, Helenę, Juliana Łukaszczyków, Jadwigę i Jana Różalskich, Jasia Woźniaka, Michała Trawczyńskiego, Marię i Józefa Ubycha, Henryka Karskiego, Krystynę i Stanisława Nawrockich, Stanisławę i Lucjana Banasiaków, Joannę i Stanisława Płócienników, Marka Frydrychowicza, Zofię i Jana Łyskanowskich, Bożenę Murawińską, Krystynę i Mariana Zielińskich, Zofię i Zygmunta

Wdowczyków, Barbarę i Michała Szkudlarków, Danutę Bartosik, Janinę i Zdzisława Ciepluchów, Pawła Kobierskiego, Marię i Jana Marciniaków, Krzysztofa Hermana, Andrzeja Jaworskiego, Elżbietę Fibigier, Tomasza Łukaszczyka, Eugenię i Wincentego Bryłów, Jadwigę Podsiadłą, Mariana Małeckiego, Antoninę Zielińską, Zbigniewa Klibra, Halinę Jaroszewicz, Krzysztofa Hermana, Jonasza Wiertelaka, Jadwigę Szewc, Irenę Chabierską, Zofię Łańduch, za oczyszczających się w czyśćcu.