INTENCJE MSZALNE: 16 I— 22 I 2023 r.

INTENCJE MSZALNE 16.01.2023r. - 22.01.2023r.

PONIEDZIAŁEK 16.01.2023r.

1) + Wacława Sztanderę -int. Darka i Weroniki Militowskich z dziećmi

2) + Wacława Figla

WTOREK 17.01.2023 r.

1) + Jerzego Olejniczaka

2) + Kazimierza Frankiewicza

3) + Józefa Juszczaka

4) + Marię Fajkiel

ŚRODA 18.01.2023 r.

1) + Władysława Szymańskiego

2) + Krzysztofa Kobyłkę - int. teściowej Małeckiej

3) + Mariannę Kocembę - int. siostrzeńca Tadeusza z rodziną

4) + Marię Fajkiel

CZWARTEK 19.01.2023 r.

1)  Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2) + Mirosławę Majdziak - int. Koła Gospodyń Wiejskich z Opatówka

PIĄTEK 20.01.2023 r.

1) + Stanisława Gieszczyńskiego - int. pracowników GSu Koźminek

2) Dziękczynna za życie Hani z próbą o zbawienie zmarłych z rodziny - int. Gosi Celer z dziećmi

SOBOTA 21.01.2023 r.

1) + Mariana Mazurowskiego

2) + Jacka Mazurowskiego - int. żony

1) + Iwonę Gruszkę - int. wnucząt

2) + Barbarę Przepiórkę w 1r. śm.

III NIEDZIELA ZWYKŁA 22.01.2023r.

8.00

+ Jadwigę Galewicz w 1r. śm. i jej męża Jana w 13r. śm. - int. córek z rodzinami

10.00

Za parafian

12.00

+ Jana i Henryka Burzyńskich

17.00

+ s. Izabelę Banasiak i ks. Zenona Banasiaka

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek 19 I 2023, godz. 07:00

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O pokój na Ukrainie. O zdrowie dla Włodzimierza, Elżbiety, Sabiny, Ewy i Pawła, Jasia, Jacka i Wiktora. Dziękczynna za życie Hani z prośbą o radość wieczną dla zmarłych z jej rodziny. O Boże błogosławieństwo dla naszych Babć i Dziadków oraz o radość wieczną dla tych, którzy już odeszli do Pana

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Ewarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Leonarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, Krzysztofa Nojmana, Zdzisława Króla, Marka Bobka, Bolesława Kawczyńskiego, kleryków: Szymona Drankiewicza, Artura Wachnika, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: Janinę i Józefa Chojnowskich, Danutę, Wacława, Małgorzatę Figiel, Władysława, Jadwigę i Bogdana Warszewskich, Wojciecha Łańducha, Jana, Mariannę i Jana Ren, Barbarę Przepiórkę, Jadwigę, Jana Galewiczów, Honoratę, Mariannę, Jana Łuczaków, Marka Gąsiorowskiego, Grzegorza Prętczyńskiego, Krzysztofa Judasza, Wacława Sztanderę, Kazimierę i Mariana Mazurowskich, Józefa, Jana, Józefa, Mariannę Maniów, Kazimierza i Mieczysławę Frankiewiczów, Józefa Juszczaka, Krzysztofa Kobyłkę, Mariannę i Mieczysława Kocembów, Mirosławę i Piotra Majdziaków, Ewę i Daniela Krzywdów, Stanisława Gieszczyńskiego, Jadwigę i Jerzego Sporeckich, Ewę Śniegułę, Stanisława Juszczaka, Zofię i Henryka Karolaków, Janinę Guźniczak, Agnieszkę, Jana i Sabinę Drobników, Kazimierę, Mieczysława, Beatę Gruszków, Weronikę i Leona Salamonów, Jacka Mazurowskiego, Jolantę Iciaszek, Jerzego Cecotkę, Tadeusza Powolnego, Daniela Kupczyka, Stanisława Wójcickiego, Jadwigę i Czesława Plotów, Grażynę i Sławomira Nowickich, Michalinę i Józefa Radwańskich, Mirosława Perskawca, Stefanię Stobienię, Grzegorza Przepiórkę, Wiesława Piaseckiego, Czesławę Witczak, Janinę Wiertelak, Halinę i Zygmunta Lintnerów, Dorotę Lewandowską, Tomasza Banaszyńskiego, Józefa Tułacza, Jadwigę Ciuruś, Kazimierza Judasza, Mieczysława Klibra, Tadeusza Wrzesińskiego, Henryka Strzelca, Eugeniusza Denisów, Kazimierę Nowacką, Jadwigę Podsiadłą, za oczyszczających się w czyśćcu.