INTENCJE MSZALNE: 9 — 15 V 2022 r.

9 V

Antoniego Gonerę, Zofię i Zenona Pacewiczów

Za PARAFIAN

1) Tomasza i Aleksandra Korzeniowskich
2)  Z okazji 18 rocznicy urodzin Jakuba z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosław. dla tych, którzy Go kochają

Stanisława Wernera z racji imienin – int. syna Dariusza z rodziną

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  12  V  2022, godz. 1800

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O pokój na Ukrainie.
O opiekę i błogosł. Boże dla Agnieszki, Piotra, Wacława, bpa Stanisława. O zdrowie dla ks. Leszka, Anety, Włodzimierza. O Boże błogosławieństwo dla dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych oraz dla ich rodzin.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, Ewarda Janiaka, Teofila Wilskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Mariana Bruzdę, Stefana Czerwińskiego, Le­onarda Kryściaka, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, siostrę Hiacyntę Kopeć, siostrę Izabelę Banasiak, poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: Iwonę Gruszkę, Dawida Małeckiego, Stanisława Małeckiego,   Stanisława Kusia, Apolonię, Zygmunta Nurków i Kazimierza Sobczaka, Jana Sowę, Jolantę Nowińską,  Aleksandrę i Ryszarda Klibrów, Alfredę i Jana Łańduchów, Macieja Lazarka,  Edwarda Pilasa, Janinę i Józefa Chojnowskich, Danutę Figiel, Dariusza Balcerczyka, Bronisławę Balcerczyk, Jadwigę,  Władysława, Jadwigę i Bogdana Warszewskich, Wojciecha Łańducha, Józefa Gibusa, Pawła Tomaskę, Józefa, Mieczysławę i Joannę Jureckich, Izabelę Türk, Wandę Tułacz, Jerzego Gunerę, Tadeusza Wrzesińskiego, Irenę i Zdzisława  Wojewodów, Mariannę, Jana Ren, Barbarę Przepiórkę, Jadwigę, Jana Galewiczów, Reginę Stępniewską, Danutę, Piotra Sarnau, Tomasza Dustera, Joannę, Mariana Maniów, Sabinę Wiktorowicz, Honoratę, Mariannę, Jana Łuczaków, Marię, Tadeusza Perskawców, Rocha Hermana, Marka Gąsiorowskiego, Grzegorza Prętczyńskiego, Annę Augustyniak, Krzysztofa Judasza, Czesława Woźniaka, Helenę, Wacława Tułaczów, Jadwigę Ciuruś, Juliannę Kuświk, Józefę i Józefa Szychtów, za oczyszczających się w czyśćcu.