INTENCJE MSZALNE: 4 — 10 X 2021 r.

4 X

1)  Iwonę Gruszkę – int. Krzysiaków

2)  Marzenę Hendrysiak

Różaniec  Z okazji urodzin Jadwigi o Boże błogosławieństwo dla Niej i jej Najbliższych

5 X

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  7 X 2021, godz. 17 00

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i Boże błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O ustanie pandemii.

O opiekę i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla ks. Leszka, Anety, Włodzimierza, Janiny.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, siostrę Władysławę, siostrę Charitas,  poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych:Krzysztofa Bogaczyńskiego, Piotra Krystyniaka, Jadwigę Janik,  Józefa Pasika, Adama Juszczaka, Iwonę Gruszkę, Stanisława Małeckiego, Mieczysława Zimnego, Józefa Gibusa, Pierra Olignego (czyt. Oliniego),  Dawida Małeckiego, Wandę Malec, Stanisława Śniegułę, Zofię Antoniak, Macieja Kaczmarka, Stanisława Kusia, Jerzego Melkę, Apolonię, Zygmunta Nurków i Kazimierza Sobczaka, Zenona Wielgusiaka, Józefę Cieślak, Piotra Suchorskiego, Jerzego Myserę, Bożenę Sowę, Danielę i Józefa Klibrów, Jana Sowę, Mariannę Sztanderę. Jolantę Adamiak, Czesławę i Stanisława Śniegułów, Stanisławę Kobierską, Kazimierza Olejnika, Mariannę i Jana Łuczaków, Jadwigę i Władysława Warszewskich, Jolantę Nowińską, Lecha Kasika, Krystynę Jaśkiewicz,  Wiesławę Zimną, Kazimierę i Bazylego Tułaczów, Hieronimę i Michała Świeców, Jadwigę Olejniczak, Teresę Glapińską, Urszulę Woźniak, Macieja Świerka, Mariana Drożdża, Aleksandrę i Ryszarda Klibrów, Mieczysława Malca, Alfredę i Jana Łańduchów, Józefa Tułacza, Józefa Taterkę, Zdzisława Kosera, Janinę i Józefa Janiaków, Zbigniewa Wieczorka, Macieja Lazarka, Irenę i Zenona Fitów, Józefę i Józefa Szychtów,  Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Wandę i Antoniego Janiaków, Helenę Modławską, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Mariannę, Józefa i Leona Litwów, Karola Bączyka, Marię, Aleksandrę, Norberta, Stanisława Chodyłów, Sylwestra Zimnego, Jolantę Szczepaniak, Czesława Waszaka, Mariannę Ugorną, Stanisława Knopa, Michała Wojciechowskiego,   oczyszczających się w czyśćcu.