Intencje Mszalne 18 III - 24 III 2013

Poniedziałek  18 III

g.  700    1)  †  Józefa Bednarka

2)  †  Wincentego Wawrzyniaka

g.  1800   —   Msza św. z urocz. Św. Józefa:  †  Józefa i Helenę Kujawów oraz rodziców rodzeństwa z obojga stron

Wtorek  19 III  Uroczystość św. Józefa

g.  800   —   †  Józefa Romańczyka, Helenę i Józefa Bachów

g.  1000   —   †  Józefa Jakubczaka z racji Imienin

g.  1800    †  Józefa Rubasa, zm. z rodz. Rubasów i Myśliwiaków

Środa  20 III

g.  700   —   1)  †  Wincentego Wawrzyniaka

2)  †  Stefanię Krzywdę
g.
1800   —  †  Danutę Łukaszczyk – i. siostry Jadwigi z mężem

Czwartek  21 III

g.  700   —   1)  †  Józefa Wietrzycha

2)  †  Kazimierza Karolewskiego
g.  1800    Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z próśb z nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek  22 III

g.  700    Droga Krzyżowa a po nabożeństwie Msza św.:
1) †  Eugeniusza Kaczmarka – i. rodz. Tołwińskich

2)   Mirosława Włodarza

3) †  Stefanię Górecką

g.  1700   —   Droga Krzyżowa w Józefowie

Sobota  23 III
g.
700   —   1)  †  Danutę Łukaszczyk – i. brata Janka

2)  †  Macieja Woźniaka

g.  1800   —  †  Helenę i Stanisława Wojtaszków

NIEDZIELA Palmowa 24 III

g.    800  —    Edwarda i Eugeniusza Posiłków

g.    1000   Za Parafian

g.  1200    Mariannę i Józefa Jaśkiewiczów

g.  1630      Gorzkie Żale a po nich Msza św. za:  1) Kazimierza, Józefa Sztanderów, Władysławę, Józefa, Mariannę, Franciszka Borówków

Czwartek  21 III 2013 r.
godz. 1800 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

INTENCJE OGÓLNE: O Boże błogosł. dla Papieża Franciszka. O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za Ofiarodawców na remonty świątyni i o Boże błogosławieństwo w prowadzonych pracach w parafii. O cierpliwość w chorobie i powrót do zdrowia dla Sabiny. O szczęśliwe rozwiązanie dla Anety i o Boże błogosł. dla Agnieszki.

ZA ZMARŁYCH: bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego oraz kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Władysława Olejniczaka, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Ku¬rzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Jarosława Włodarza, Wiktora Baranowskiego, s. Władysławę, s. Charitas, Annę Hołubowicz – Gadkowską, poległych w II wojnie światowej, pomordowanych w obozach koncentracyjnych i łagrach sowieckich, Grzegorza Dziedzica, Ryszarda Dziedzica, Michała Janiaka, Marka Klińskiego, Zbigniewa Rajcę, Józefa Zimnego, Edwarda Juszczaka, Mariannę Zimną, Jerzego Witczaka, Mirosławę Piechotę, Cecylię Grześkowiak,  Stefana Ugornego, Ryszarda Jasiorskiego, Stefanię i Aleksandra Góreckich, Ewę Drobnik, Danutę Łukaszczyk, Mirosława Włodarza, Macieja Woźniaka, Józefa Manię, Łukasza Faworskiego, Zofię Korzepską, Wandę i Jana Zimnych, Helenę Miklas, Stanisławę Juszczak, Janinę Lintner, Jana Przybyła, Andrzeja Pilasa, Mieczysława Karasińskiego, Stanisława Stanisławskiego, Marię Kopeć, Władysława Warpechowskiego, Jadwigę Brodziak, Józefa Króla, Krzysztofa Króla, Stanisławę Foltyńską, Henryka Marciniaka, Stanisława Wienca, Kazimierę Mazurowską, Janinę i Antoniego Kopciów, Ryszarda Wojsę, Michała Rubasa, Annę Zawadzką, Wacława Chojnackiego, Ricardo Kalenska, Józefa i Józefę, Walerię i Stanisława, Jana, Annę i Ryszarda Czamarów, Kazimierza Demskiego, Helenę, Kazimierę i Mariannę Nerki, Wandę Biernat, Zofię i Józefa Zawieruchów, Stefanię Mojsa, Marię Daniłowicz, Helenę i Stefana Andrzejaków, Zbigniewa Dziedzica, Annę Ochlik, Helenę i Jana Tomaszewskich, Marię, Kazimierza i Jerzego Urbańskich, Józefa Biegańskiego, Alfredę i Stefana Cieślaków, Felicję i Jana Marszałków, Irenę Nurkowską, Leokadię i Józefa Lubeckich, Weronikę Kędzierską, Alicję Żulicką, Józefa i Helenę Kujawów, Kazimierę i Leona Żulickich, Annę i Konstantego Zimnych, Sabinę Drobnik, Ryszarda Kicińskiego, Stefana Augustyniaka, Marię Sadowską, Mariannę Kralińską, Stanisława Augustyniaka, Stefana i Krzysztofa Nosalów, Mariana i Annę Bonysiaków, Stanisława Knopa, Janinę Przybylską, Andrzeja Pogorzelca, Stanisławę i Józefa Podkowskich, Marię i Andrzeja Przepiórków, Antoninę i Jana Kusiów, Dorotę i Michała Stanisławskich, Leokadię i Jana Szczepaniaków, Stefana Wysotę, Józefa Kowalskiego, r. Kowalskich, Jeziornych i Kazusiów, Mariannę, Franciszka, Katarzynę i Józefa Juszczaków, Stanisławę, Nepomucena, Jana, Krystynę, Mieczysława Michalaków, Stanisławę i Józefa Chwirałów, Antoninę Jabłońską, Annę Jabłońską, Józefa Grzegorka, Zygmunta Andrzejewskiego, Paulinę i Stanisława Michalaków, Mirosława Wanata, Janinę Jakubczak, Franciszkę Matusiak, Józefę Szczypior, Stanisławę Sielską, Pawła i Władysławę Jasiorskich, Wiktorię i Władysława Gruszków, Stanisławę Karpińską, Stefana, Jolantę, ks. Jarosława, Mirosława Włodarzów, Edytę i Zdzisława Balcerczyków,  zm. w czyśćcu cierpiących.