INTENCJE MSZALNE: 19 — 25 IV 2021 r.

19 IV

25 IV

Marka i Czesława Sieradzkich

Za PARAFIAN

W 45 rocznicę ślubu Danieli i Adama z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i dla tych, których kochają,

Z podziękowaniem za dar życia Karoliny z racji 18 rocznicy urodzin, o dary Ducha Świętego na dalsze życie i o błogosławieństwo dla całej rodziny.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  22 IV 2021, godz. 18 00

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny – Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, o pokój społeczny i Boże błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O ustanie pandemii. O Boże błogosławieństwo dla pracowników służby zdrowia: lekarzy, pielęgniarek, personelu pomocniczego, wolontariuszy, służb mundurowych, by jak najlepiej spełnili obowiązki stanu, służąc Bogu i bliźnim. O Boże błogosławieństwo dla chorych naszych Parafian, chorych przebywających w szpitalach, szczególnie doświadczonych koronawirusem, by Bóg dał im cierpliwość w chorobie i przywrócił upragnione zdrowie.

O opiekę i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla Anety, Amelki, Włodzimierza, Kazimiery, Mirosława, Wiesławy, Przemysława, Leonka.  O ulgę w cierpieniu dla Krystyny.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, siostrę Władysławę, siostrę Charitas, poległych i  pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

Modlimy się za zmarłych: Krzysztofa Bogaczyńskiego, Piotra Krystyniaka, Jerzego Mańkę,  Elżbietę Jaśkiewicz, Jadwigę Janik,  Józefa Pasika, Adama Juszczaka, Iwonę Gruszkę, Zygmunta Ignaczaka, Dariusza i Romualda Juszczaków, Stanisława Małeckiego, Stanisława Kasperka, Mieczysława Klibra, Stanisława Kaciupę, Zofię Nowak, Stanisława Zimnego, Eugeniusza Pogońskiego, Hipolita Jasiorskiego, Barbarę Kuś, Sylwestra Dobroszczyka, Mieczysława Zimnego, Bolesławę Braszak, Marię i Aleksandra Antkowiaków, Jacka Wojtaszka, Jerzego Kasprzaka, Hieronima Kupaja, Józefa Gibusa, Pierra Olignego (czyt. Oliniego), Stefanię Cierniak, Mirosława Wanata, Dawida Małeckiego, Władysława Warszewskiego, Zenonę Żebrowską, Krystynę Pawlic, Stefana Waldemara Mosińskiego, Wandę Malec, Reginę Gierlicz, Stanisława Śniegułę, Jadwigę i Ryszarda Binkowskich, Zofię Antoniak, Macieja Kaczmarka, Stanisławę Manię,  Helenę Bąk, Lucynę Walczak, Stanisława Kusia, Jerzego Melkę, Kazimierza Piekarskiego, Krystynę Małoburską, Apolonię Nurek, Mirosława Prusa, Józefę Okuniewską, Zenona Wielgusiaka, Irenę i Zenona Fitów, Józefę i Józefa Szychtów,  Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Bronisławę Tkacz, Władysława Gałacha, Wandę i Antoniego Janiaków, Stanisławę, Zdzisława Foltyńskich, Janinę, Stefana Melków, Wacławę, Wacława Kurków, Ryszarda Pasałka, Sabinę Napieralską, Barbarę Stateczną, Zbigniewa Szafarza, oczyszczających się w czyśćcu.