OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA VII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (24 II 2019 r.)

1.                    W poniedziałek 25 lutego Kancelaria Parafialna nieczynna. 

2.                  Jest do nabycia prasa katolicka: nasz diecezjalny Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny, Cuda i Łaski, dla dzieci Anioł Stróż a dla młodzieży Mały Gość Niedzielny.interesujące pozycje książkowe Biblia w obrazkach dla najmłodszych, Z prądem i pod  prąd, Ojciec Pio święty czy oszust. Na stronie internetowej parafii jest podany program pielgrzymki do Włoch.

3.                W dn. od 1 do 3 marca br. w Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu będzie trwało Triduum Różańcowe, którego myślą przewodnią jest  Święty Józefie, Postrachu duchów piekielnych, módl się za nami. Wszystkich zachęcamy do udziału w Triduum, którego program wywieszony jest w gablotce parafialnej. Jeśli zaś idzie o Żywy Różaniec byłoby dobrze, by chociaż trzyosobowe delegacje: zelator/ka i dwie osoby z każdej Róży Różańcowej zechciały wziąć udział w tej wspólnocie modlitwy.   

4.                1 marca przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętajmy w modlitwach o ofierze Ich życia. Szczególnie w tych intencjach: za żywych i zmarłych Żołnierzy Niezłomnych będziemy modlili się w czwartek na nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego.

5.               Siostry bezhabitowe w Częstochowie, Obliczanki, zapraszają na dzień skupienia panie w wieku 23+. Więcej danych na okładce czasopisma Weronika, które gratisowo można wziąć ze stolika z czasopismami.

6.                W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1000 rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie dla przygotowujących się do sakramentu małżeństwa – spotkanie w kościele.

7.                 W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź przed Mszą św. rano o g. 630 a po południu od g. 1600 a następnie Msza św. o g. 1700.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Proboszcz