OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY (30 XII 2018 r.)

1.              Jutro w poniedziałek o godz. 1700na zakończenieRoku Cywilnego 2018nabożeństwo przebłagalno - dziękczynnea następnie Msza św. z uroczystościŚwiętej Bożej Rodzicielkiz przeproszeniem za grzechy w mijającym roku, z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy 2019 Rok.

2.             1 stycznia we wtorek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. tak jak w niedzielę. Po zabawach sylwestrowych rozpocznijmy z Bogiem Nowy 2019 Rok.

3.             W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą św. a po południu od g. 1600 a następnie Msza św. o g. 1700. Prosilibyśmy aby ze spowiedzi korzystać w ciągu tygodnia przed ranną mszą św.

4.       W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego zwana popularnie uroczystością Trzech Króli. Na każdej Mszy św. pobłogosławienie kredy i kadzidła. Na cele misyjne złożymy ofiary do puszek – serdeczne Bóg zapłać.Po Mszy św. o g. 1200 krótkie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

5.         W uroczystość Objawienia Pańskiego zakończenie Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa w naszej diecezji.

6             Jest do nabycia prasa katolicka nowy nr Opiekuna, Miłujcie się, Niedzieli, Gościa Niedzielnego, i inne. Są książki religijne m.in. Ewangelia 2019, Boże Narodzenie. Zabawa z magnesami, Myśl właściwie, żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień z abp. Fultonem J. Sheenem, Kalendarz Rolników, specyficznykalendarz miesięczny dla dzieci: Mój dzień ZOO z Biblią i in.                                               Proboszcz

 Porządek kolędy w tym tygodniu:

 

Poniedziałek 31 grudnia od godz. 900:

        ul. Św. Jana Blok 4A, począwszy od nr 1 mieszkania a następnie Blok 4 B: jeden ksiądz

Środa 2 stycznia

        Cienia Pierwsza: od godz. 900 jeden ksiądz a od g. 1430 Cienia Folwark drugi ksiądz.

Czwartek 3 stycznia od godz. 900:

       ul. Łódzka nry parzyste od strony stacji benzynowej a od g. 1430 ul. Łódzka, począwszy od strony Placu Wolności drugi ksiądz

Sobota 5 stycznia:

        Cienia Druga, począwszy od g. 900 dwóch księży  

                                                                                                                      Proboszcz