Na pomoc Melanii !

Na pomoc Melanii

Zbiórkę pieniędzy na rehabilitację chorej Melanii z Opatówka organizuje Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej. 17-latka uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu w Sierzchowie, w gminie Opatówek pod koniec czerwca tego roku. Do tej pory walczy o powrót do zdrowia w kaliskim szpitalu.

Najważniejsza jest rehabilitacja. Dopiero po trzech tygodniach od wypadku odzyskano jakikolwiek kontakt z dziewczyną. 17-latka nie mówi, nie rusza rękami i nogami. Stan Melanii jest ciężki, ale - według opinii specjalistów - dziewczyna wymaga już rehabilitacji.

Rodzina chce przenieść dziecko do Centrum Rehabilitacji w Bydgoszczy. Na to jednak potrzebne są pieniądze. Ponieważ 17-latka mieszka tylko z matką, a rodziny nie stać na leczenie, zwrócono się do stowarzyszenia o pomoc.

Dziewczyna jest uczennicą liceum policyjnego w ZS nr 1 w Liskowie. Zbiórka pieniędzy rozpoczęła się w poniedziałek, 16 lipca i potrwa do końca października 2012 roku. Wpłat można dokonywać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej nr 03 8404 0006 2004 0021 3817 0001 z dopiskiem: "Na leczenie Melanii". WPŁATA NA KONTO JEST BEZ DODATKOWYCH OPŁAT. Organizowane będą również zbiórki do puszek.

 

http://rc.fm/polityczne/na-pomoc-melanii.html

http://www.calisia.pl/articles/15138-prosba-o-pomoc-dla-melanii-z-opatowka