OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (5 II 2017 r.)

1.         W poniedziałek 6 lutego przeżywamy odpust św. Doroty, pierwszej Patronki naszej parafii. Jako Parafianie i ludzie wierzący powinniśmy w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. Msze św. o godz. 800, suma za Parafian o godz.1100, a wieczorem o g. 1800. Sumę odpustową odprawi i  kazania na g. 800i 1100  wygłosi ks. mgr Rafał Kowalski, który w ubiegłym roku prowadził u nas rekolekcje adwentowe.

2.          Jest do nabycia prasa katolicka szczególnie nowy numer Opiekuna jak i pozostałe czasopisma religijne, które rozprowadzamy w parafii. Jest nowy nr Wpisu.Dla dzieci jest Ola i Jaś, Anioł Stróż, Tęcza a dla młodzieży Wzrastanie i Mały Gość Niedzielny. Można nabyć świece zwane gromnicami. Jest interesująca pozycja książkowa Polskość jest przywilejem.

3.       Z racji  obchodzonego w sobotę 11 lutego Światowego Dnia Chorego gromadzimy się w kościele na g. 1100 na Mszę św. i sprawowanie sakramentu Namaszczenia Chorych.

4.     Porządek mszy św. wg podanego planu w gablotce parafialnej.

5.     W czasie ferii zimowych kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki, środy, czwartki i soboty. Msze św. według wywieszonego planu w gablotce parafialnej. 

                                                                    Proboszcz