OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXIV OKRESU ZWYKŁEGO (11 IX 2016 r.)

1.         We wtorek 13 września po Mszy św. wieczorem Różaniec Fatimski – serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy.

2.         W środę 14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego Msza św. na CMENTARZU GRZEBALNYM za drogich naszemu sercu ZmarłychUbolewamy nad tym, że od nas odeszli, ale cieszymy się, żeśmy mogli ich mieć, i dziękujemy Bogu, że nadal są blisko nas. Można zgłaszać na wypominki jednorazowe, które poprzedzą Mszę św. Przed Mszą św. zostanie pobłogosławiony Grób Kapłanów.

3.         W czwartek na Mszy św. o godz. 1800 wręczenie Krzyży przez Ojców młodzieży ponadgimnazjalnej przygotowującej się do przyjęcia w tym roku sakramentu Bierzmowania. Uprzejmie prosimy, by ci z Państwa, którzy mogą, zechcieli złożyć na tacę w czasie Mszy św.  ofiarę w wysokości 10 zł. na pokrycie kosztów związanych z zakupem krzyży. Po Mszy św. zebranie z rodzicami tej młodzieży.    

4.        Jest prasa katolicka: Opiekun, Miłujcie się, Gość Niedzielny i pozostałe czasopisma, które rozprowadzamy. Są książki o tematyce religijnej m.in. papieża Benedykta XVI Ostatnie rozmowy, albumy o ŚDM i kalendarze diecezjalne na Nowy 2017 Rok.   

5.         W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski, a po Mszy św. o g. 1200 spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich. W tym tygodniu dzieci te oddają p. katechetce zeszyty z naklejkami, które w minionym roku co niedzielę otrzymywały w kościele.   

6.      Z racji ubiegłotygodniowej kanonizacji Matki Teresy z Kalkuty młodzież rozdaje po Mszy św. pamiątkowe ołówki.

7.      2 października we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej organizujemy pielgrzymkę autokarową z grupą Żywego Różańca do Częstochowy. Koszt wyjazdu 40 zł, zapisy w zakrystii. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 715.

8.        W przyszłą sobotę o g. 815 spotkanie młodzieńców - kandydatów do sakramentu Bierzmowania klas trzecich gimnazjum a o 905 dziewcząt, a o g. 1005 młodzieży klas drugich gimnazjum. Na g. zaś 1700 do kaplicy św. Anny zapraszamy mężczyzn na różaniec w intencji Ojczyzny.

9.       24 IX planujemy pielgrzymkę do Legnicy i Wrocławia. Koszt 35 zł. Zapisy u ks. Jacka.

                                                                                                                                                                                          Proboszcz